2/11/2015

Ombre & ootdCześć.!
Już od dawna chciałam sobie zrobić coś nowego z włosami, obciąć, pofarbować lub zrobić pasemka, lecz nigdy nie myślałam że tak daleko się posunę i uda mi się to spełnić :))  A jednak, pewnego dnia poszłam do fryzjera i zrobiłam to.. ( hahah tak wiem że to dziwnie brzmi ) Powiedziałam fryzjerce żeby zrobiła mi Ombre na włosach. Na początku nie wiedziałam czy mam to naprawdę zrobić ponieważ zapuszczam już włosy od 3lat i trochę było mi szkoda je zniszczyć tą farbą, ale cóż zrobiłam i powiem jedno TO BYŁ JEDEN WIELKI NIEWYPAŁ :(((
Jeśli byście mnie się spytali czy zrobiłam bym to jeszcze raz, to odpowiedź jest stanowcza NIE już nigdy w życiu ombre lub czegoś co może tak bardzo zniszczyć moje włosy. Po pierwsze to w ogóle do mnie nie pasuje po drugie moje włosy są teraz jak siano a po trzecie cały czas zrobią mi się pęki i nie mogę normalnie ich czesać, więc farbowaniu lub wybielaniu włosów stanowczo mówię NIE.
Wiem że człowiek od czasu do czasu potrzebuje w sobie zmiany ale najpierw to przemyślcie dobrze żeby później nie żałować decyzji, najlepiej zostańcie przy waszych pięknych naturalnych włosach.!!


 
 
 
a co wy sądzicie o Farbowaniu włosów.? I myślicie że one do mnie pasują. ?:))
xoxo, Julia

♥